Spor & Outdoor

Çelik Paslanmaz Termos 750 Litre Çay Kahve Kapaklı sayesinde içeceklerinizi daha uzun süre sıcak ve soğuk tutabilirsiniz. İç ve dış yapısı kırılmaz çeliktendir. Kolay temizlenebilir iç yüzeye sahiptir.
Çelik Paslanmaz Termos 500 mL Çay Kahve Kapaklı sayesinde içeceklerinizi daha uzun süre sıcak ve soğuk tutabilirsiniz. İç ve dış yapısı kırılmaz çeliktendir. Kolay temizlenebilir iç yüzeye sahiptir. Geniş ağzı sayesinde içine buz atabilirsiniz.
Çelik Paslanmaz Termos 350 mL Çay Kahve Kapaklı sayesinde içeceklerinizi daha uzun süre sıcak ve soğuk tutabilirsiniz. İç ve dış yapısı kırılmaz çeliktendir. Kolay temizlenebilir iç yüzeye sahiptir. geniş ağzı sayesinde içine buz atabilirsiniz. Çift katlıdır; hem iç hem dış yüzey paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiştir.
İstediğiniz yere kolaylıkla götürebileceğiniz Portatif Şarjlı Taşınabilir Mobil Kişisel Blender, çanta boyutuna uygun, taşıması kolay. Portatif Şarjlı Taşınabilir Mobil Kişisel Blender, gün içinde spor yaparken, işlerinizi hallederken size tazecik lezzetli içecekler hazırlamanıza yardımcı olacak.
Ürün dilek listesine eklendi
Karşılaştırmak için ürün eklendi.