Tava Seti

İç yüzeyi yanmaz ve yapışmaz olan çift taraflı döküm ızgara gözleme tavası ocaktaki ısıyı eşit bir şekilde dağıtarak yaptığınız yemeğin daha da güzel pişmiş olmasını sağlar.
Tüm fırınlarda pişirime uygun olması önemli bir özelliğidir. Famipa çelik fırın tepsi seti yapısı gereği insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen maddelerden oluşmaktadır.
Uzun ömürlü kullanımı olan bu sahanlar dayanıklı malzemeden yapıldıkları için mutfağınızda size sürekli eşlik edecektir. 3’lü döküm granit kaplama sahan seti uzun süre yapışmazlık performansı sunar.
₺114,90
Döküm granit ızgara grill tava uzun ömürlü bir üründür. Pişirilen besinlerin besin değerini koruyan bir tavadır.
₺114,90
Döküm granit wok tava çizilmeye karşı dayanıklı ve aynı zamanda yanmaz özelliklidir. Döküm olduğu için yapısı gereği kendi içinde ısıyı tutacağından pişirilen yemeklerin sıcaklığını korur.
3’lü sahan seti az enerjiyle kısa zamanda istediğiniz yemekleri pişirme imkanı sunarken aynı zamanda paslanmaz çelik malzemesi ile üretildiği için uzun ömürlüdür.
Romantik Kalpli 4 Gözlü Krep Pankek Ve Omlet Tavası yüksek kaliteli ve sağlıklı tüketim kurallarını üzerine üretilmektedir. Uzun yıllar güven ve sağlıkla kullanabilirsiniz. Ürün çapı 24 cm genişliğindedir. Romantik Kalpli 4 Gözlü Krep Pankek Ve Omlet Tavasının iç yüzeyi özel yanmaz yapışmazdır.
Ürün dilek listesine eklendi
Karşılaştırmak için ürün eklendi.