Yardımcı Ürünler

₺19,90
Delikli bir yapıya sahip olduğu için suyun kolayca akmasını ve bulaşıklarınızın ıslak kalmamasını sağlar.
Patates kızarması, farklı bir lezzet ve görselliğe en çok önem verilen yiyecekler arasındadır. Kolay yapımının yanı sıra, düzgün doğranıp, güzel kızartılırsa, oldukça vazgeçilmez bir yemek olabilir
Doğrama ve Rendeleyici Set ürününde yer alan bıçaklar çok kısa sürede değiştirilebilen oldukça keskin bıçaklardır. Bıçaklarıyla beraber Doğrama ve Rendeleyici Set ürünü ile muftakta başka hiçbir muftak aletine ihtiyacınız kalmaz. 
Çaylarınız artık daha şık bir demlikle demlenecek. Camdan imal edilmiş olan demlik ofis ve ev kullanımına uygundur. Cam demliği isterseniz siz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize ev hediyesi olarak götürebilirsiniz.
Remetta 1. Kalite Bıçak Seti Standlı 4 Parça Bıçak Seti ceviz ağacından imal edilmiştir. Tasarım unsuru göz önünde bulundurulduğunda, Remetta 1. Kalite Bıçak Seti Standlı 4 Parça Bıçak Seti mutfağınız için şık ve kullanışlı bir yardımcınız olacaktır.
Polo Chef Proline 5 Parça Paslanmaz Pratik Mutfak Gereçleri paslanmaz çelikten üretilmiştir. Ürün İçeriği: 1 Adet Sebze Soyacağı, 1 Adet Sebze Oyacağı, 1 Adet Meyve Soyacağı, 1 Adet Pizza Kesici, 1 Adet Hamur Dilimleyici. Polo Chef Proline 5 Parça Paslanmaz Pratik Mutfak Gereçleri artık hayatınızı kolaylaştıracak.
Zamandan tasarruf etmenizi sağlar ve meyvelerinize kısa sürede çeşitli şekiller verebilirsiniz. Rende bıçakları sayesinde sebzelerinizi rendeleyebilir ve yine sebzelerinizi aparatlar sayesinde çeşitli formlara sokabilirsiniz.
İstediğiniz yere kolaylıkla götürebileceğiniz Portatif Şarjlı Taşınabilir Mobil Kişisel Blender, çanta boyutuna uygun, taşıması kolay. Portatif Şarjlı Taşınabilir Mobil Kişisel Blender, gün içinde spor yaparken, işlerinizi hallederken size tazecik lezzetli içecekler hazırlamanıza yardımcı olacak.
Ürün dilek listesine eklendi
Karşılaştırmak için ürün eklendi.