Saklama

Kullanımı ve temizliği kolay olması sebebiyle zamandan konusunda avantaj sağlatmaktadır. 3’lü paslanmaz çelik saklama kabı ve karıştırma kabı paslanmaz çelikten üretildiği için gıdalarımızı sağlıklı bir şekilde saklama imkanı sunmaktadır.
Çelik Paslanmaz Termos 350 mL Çay Kahve Kapaklı sayesinde içeceklerinizi daha uzun süre sıcak ve soğuk tutabilirsiniz. İç ve dış yapısı kırılmaz çeliktendir. Kolay temizlenebilir iç yüzeye sahiptir. geniş ağzı sayesinde içine buz atabilirsiniz. Çift katlıdır; hem iç hem dış yüzey paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiştir.
Çelik Paslanmaz Termos 500 mL Çay Kahve Kapaklı sayesinde içeceklerinizi daha uzun süre sıcak ve soğuk tutabilirsiniz. İç ve dış yapısı kırılmaz çeliktendir. Kolay temizlenebilir iç yüzeye sahiptir. Geniş ağzı sayesinde içine buz atabilirsiniz.
Çelik Paslanmaz Termos 750 Litre Çay Kahve Kapaklı sayesinde içeceklerinizi daha uzun süre sıcak ve soğuk tutabilirsiniz. İç ve dış yapısı kırılmaz çeliktendir. Kolay temizlenebilir iç yüzeye sahiptir.
Starbucks Tasarım Vantuzlu Kahve Termosu 500 ml kapesitesindedir. Starbucks Tasarım Vantuzlu Kahve Termosu sağa ya da sola devrilmez yukarı doğru rahatça kaldırabilirsiniz. Starbucks Tasarım Devrilmez Vantuzlu Kahve Termosu özel kaymaz tabana sahiptir.
Ürün dilek listesine eklendi
Karşılaştırmak için ürün eklendi.