Mutfak Düzenleme

Çelik Paslanmaz Termos 350 mL Çay Kahve Kapaklı sayesinde içeceklerinizi daha uzun süre sıcak ve soğuk tutabilirsiniz. İç ve dış yapısı kırılmaz çeliktendir. Kolay temizlenebilir iç yüzeye sahiptir. geniş ağzı sayesinde içine buz atabilirsiniz. Çift katlıdır; hem iç hem dış yüzey paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiştir.
Çelik Paslanmaz Termos 500 mL Çay Kahve Kapaklı sayesinde içeceklerinizi daha uzun süre sıcak ve soğuk tutabilirsiniz. İç ve dış yapısı kırılmaz çeliktendir. Kolay temizlenebilir iç yüzeye sahiptir. Geniş ağzı sayesinde içine buz atabilirsiniz.
₺29,90
Ahşap Saplı Düzenleyici Sepeti 4 adettir. Ahşap Saplı Düzenleyici Sepet dolap içi pratik taşınabilirdir. Çok amaçlı, düzenleme gereken yerleri Ahşap Saplı Düzenleyici Sepeti sayesinde rahatlıkla düzenleyebilirsiniz.
Çelik Paslanmaz Termos 750 Litre Çay Kahve Kapaklı sayesinde içeceklerinizi daha uzun süre sıcak ve soğuk tutabilirsiniz. İç ve dış yapısı kırılmaz çeliktendir. Kolay temizlenebilir iç yüzeye sahiptir.
Starbucks Tasarım Vantuzlu Kahve Termosu 500 ml kapesitesindedir. Starbucks Tasarım Vantuzlu Kahve Termosu sağa ya da sola devrilmez yukarı doğru rahatça kaldırabilirsiniz. Starbucks Tasarım Devrilmez Vantuzlu Kahve Termosu özel kaymaz tabana sahiptir.
Bu ürün uygun fiyat, yüksek verim, kaliteli malzeme gibi sunduğu fırsatlarla eşsiz imkanlar sunabilmektedir. Salata kurutucu meyve sebze kurutma makinesinin temizliği oldukça pratik ve zahmetsizdir.
₺39,90
Askı kısımlarına en sık kullandığınız mutfak aletlerini ( kepçe, kevgir gibi ) asabilir ve yine en sık kullandığınız tuzluk karabiberlik gibi mutfak eşyalarını da sepet kısmına koyabilirsiniz. Bu sayede yemek yaparken hep en çok kullandığınız aletleriniz elinizin altında olacaktır.
₺19,90
Delikli bir yapıya sahip olduğu için suyun kolayca akmasını ve bulaşıklarınızın ıslak kalmamasını sağlar.
Balmatik Dağıtıcı Mika Bal Kavanozu Pompalı Musluklu Baldanlık sayesinde en sevdiğiniz sosun veya balın akmasını sağlamak için kavanozu sallamak yok. Sadece saptaki serbest bırakma işlemine basın ve anında alttan dışarı akar. Serbest bırakılmasına izin verin ve hemen damlar ve sıçratmaz.
Ürün dilek listesine eklendi
Karşılaştırmak için ürün eklendi.