Mutfak

Patates kızarması, farklı bir lezzet ve görselliğe en çok önem verilen yiyecekler arasındadır. Kolay yapımının yanı sıra, düzgün doğranıp, güzel kızartılırsa, oldukça vazgeçilmez bir yemek olabilir
Çaylarınız artık daha şık bir demlikle demlenecek. Camdan imal edilmiş olan demlik ofis ve ev kullanımına uygundur. Cam demliği isterseniz siz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize ev hediyesi olarak götürebilirsiniz.
Doğrama ve Rendeleyici Set ürününde yer alan bıçaklar çok kısa sürede değiştirilebilen oldukça keskin bıçaklardır. Bıçaklarıyla beraber Doğrama ve Rendeleyici Set ürünü ile muftakta başka hiçbir muftak aletine ihtiyacınız kalmaz. 
Bu ürün uygun fiyat, yüksek verim, kaliteli malzeme gibi sunduğu fırsatlarla eşsiz imkanlar sunabilmektedir. Salata kurutucu meyve sebze kurutma makinesinin temizliği oldukça pratik ve zahmetsizdir.
₺39,90
Askı kısımlarına en sık kullandığınız mutfak aletlerini ( kepçe, kevgir gibi ) asabilir ve yine en sık kullandığınız tuzluk karabiberlik gibi mutfak eşyalarını da sepet kısmına koyabilirsiniz. Bu sayede yemek yaparken hep en çok kullandığınız aletleriniz elinizin altında olacaktır.
Balmatik Dağıtıcı Mika Bal Kavanozu Pompalı Musluklu Baldanlık sayesinde en sevdiğiniz sosun veya balın akmasını sağlamak için kavanozu sallamak yok. Sadece saptaki serbest bırakma işlemine basın ve anında alttan dışarı akar. Serbest bırakılmasına izin verin ve hemen damlar ve sıçratmaz.
5 farklı boydan oluşan el yapımı bakır cezvenizde misafir sayınıza göre mükemmel Türk kahvelerinizi rahatlıkla hazırlamanız mümkündür. El yapımı bakır cezveleriniz diğer hiçbir bakır cezveyle eşdeğer olamaz.
Kullanımı ve temizliği kolay olması sebebiyle zamandan konusunda avantaj sağlatmaktadır. 3’lü paslanmaz çelik saklama kabı ve karıştırma kabı paslanmaz çelikten üretildiği için gıdalarımızı sağlıklı bir şekilde saklama imkanı sunmaktadır.
Ürün dilek listesine eklendi
Karşılaştırmak için ürün eklendi.